Sterilní prostředí díky NANO ochraně

Provádíme aplikaci speciálního NANO nástřiku na stěny, stropy a vybavení místností. Aktivní nástřik pomocí energie světla odstraňuje prach, plísně a další nečistoty z povrchů a aktivně hubí bakterie, viry a mikroorganismy poletující ve vzduchu.

Princip fungování NANO nástřiku je založen na jeho silných fotokatalytických schopnostech. Fotokatalýza je jev, při kterém dochází k přirozenému rozkládání mikroskopických částic působením světla na vzdušnou vlhkost a oxid uhličitý.

Ochranný NANO nástřik:

  • vytvoří dlouhodobě čisté prostředí (účinkuje až 10 let)
  • snadno se aplikuje bez nutnosti stěhování
  • je možné nanést na libovolný povrch (omítka, beton, cihla, kámen, mramor, dřevo, keramika, textil)
  • je absolutně zdravotně nezávadný

Přínosem NANO ochrany je nejen úspora peněz i času za častý úklid. Další hodnoty spočívají v až sterilní čistotě prostor (ideální pro provozy se zvýšeným hygienickým dozorem), minimalizaci rizika hromadného virového onemocnění (chřipka atd.) nebo citelném zmírnění alergické reakce na pyly či roztoče.

NANO ochrana je užitečná ve všech provozech se zvýšeným hygienickým dozorem, kancelářských a výrobních prostorách, školách, hotelech, zdravotnických zařízeních, lázních, restauracích i domovech.

Zajímá Vás cena nebo něco jiného?
Zeptejte se na dosedel@ipo.eu nebo na 737 263 243.

Můžete si ověřit účinnost NANO ochrany před tím, než se pro ni rozhodnete. Rádi k Vám přijedeme a provedeme testovací ukázku. Domluvte si termín se specialistou z NANO CLEANING: David Doseděl – dosedel@ipo.eu, 737 263 243